Seznam zaposlenih z elektronskimi naslovi in pogovornimi urami.

UČITELJ DAN/URA  ELEKTRONSKI NASLOV
Slavica Balek Haddaoui ponedeljek, 3. ura slavica.balek@guest.arnes.si
Maša Merčnik torek, 4. ura masa.mercnik1@guest.arnes.si
Marjeta Andrejek torek, 3. ura marjeta.andrejek@guest.arnes.si
Josip Gregorec petek, 1. ura josip.gregorec@guest.arnes.si
Jožica Tratar sreda, 4. ura jozefa.tratar@guest.arnes.si
Valerija Grobelnik ponedeljek, 5. ura valerija.grobelnik@guest.arnes.si
Darja Kuronja četrtek, 5. ura darja.kuronja@guest.arnes.si
Suzana Škodnik četrtek, 4. ura suzana.skodnik@guest.arnes.si
Mira Serec sreda, 4. ura mira.serec@guest.arnes.si
Lilijana Pozderec torek, 5. ura miss.lillyjane7@gmail.com
Jožef Slaviček ponedeljek jozef.slavicek@ospuconci.si
Silvija Sambt ponedeljek, 2. ura silvija.sambt@gmail.com
Jana Lazar ponedeljek, 5. ura jana.lazar@gmail.com
Matej Zupanič torek, 6. ura matejzupanic@os-salovci.si
Majda Haužar sreda, 6. ura majda.hauzar@os2ms.si

Pogovorna ura se lahko spremeni zaradi nadomeščanja ali bolniške odsotnosti.

Za pogovorno uro se je potrebno predhodno najaviti.

(Skupno 1.198 obiskov, današnjih obiskov 1)