Seznam zaposlenih z elektronskimi naslovi in pogovornimi urami.

UČITELJ DAN/URA  ELEKTRONSKI NASLOV
Slavica Balek Haddaoui četrtek, 4.ura slavica.balek@guest.arnes.si
Breda Kerčmar četrtek, 4. ura breda.kercmar@guest.arnes.si
Marjeta Andrejek sreda, 6.ura marjeta.andrejek@guest.arnes.si
Josip Gregorec petek, 4. ura josip.gregorec@guest.arnes.si
Jožefa Tratar sreda, 4.ura jozefa.tratar@guest.arnes.si
Valerija Grobelnik torek, 3. ura valerija.grobelnik@guest.arnes.si
Zdenka Lainšček petek, 6.ura zdenka.lainscek@guest.arnes.si
Suzana Škodnik torek, 3. ura suzana.skodnik@guest.arnes.si
Mira Serec sreda, 4. ura mira.serec@guest.arnes.si
Ivana Zidanšek ponedeljek, 2. ura ivana.zidansek@guest.arnes.si
Jožef Slaviček ponedeljek, 1. ura jozef.slavicek@ospuconci.si
Silvija Sambt sreda, 3. ura silvija.sambt@gmail.com
Jana Lazar ponedeljek, 5. ura jana.lazar@gmail.com
Matej Zupanič torek, 8. ura matejzupanic@os-salovci.si
Luka Benkovič četrtek, 3 ura luka.benkovicms@gmail.com

Pogovorna ura se lahko spremeni zaradi nadomeščanja ali bolniške odsotnosti.

Za pogovorno uro se je potrebno predhodno najaviti.
(Skupno 745 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost