Tako kot že kar nekaj let, se je tudi letos na naši šoli odvila že tradicionalna Dežela sanj, katera je namenjena mlajšim učencem naše šole in pa tudi predšolskim otrokom v vrtcu.

Namen Dežele sanj je druženje otrok in navajanje na samostojnost, saj nekateri otroci tako prvič prespijo sami, brez svojih staršev.

V Deželi sanj je vedno veselo. Tako je bilo tudi letos. Učenci so si izdelali svoje lučke, vendar pa nam je zagodlo vreme in nismo uresničili svojega načrta o večernem sprehodu z lučkami po vasi.

Ampak nam vseeno ni bilo dolgčas. Po odlični večerji, za katero je poskrbel naš hišnik Tonček, smo imeli težko pričakovan ples v pižamah. Učenci so rajali pozno v večer, nato pa eni zelo utrujeni zaspali, drugi pa nadaljevali zabavo v bolj umirjenem slogu še na svojih »posteljah«.

V zgodnjem sobotnem jutru, ko smo vsi odprli oči, je sledilo pospravljanje »sob«, zajtrk in odhod domov.

Bilo je čudovito in nepozabno! Naslednje leto spet….za nekatere!