V ponedeljek so se naši učenci, 4., 5. in 6. razreda, odpravili z vlakom proti morju. Teden bo zaznamovan v okviru različnih aktivnosti-plavanje, pohodi, igre, naravoslovni dnevi,… Za enkrat pa nam sporočajo, da se imajo super in da so varno prispeli na Primorsko.

Zadnji dan

Danes smo še zadnjič skočili v bazen. Poslovili smo se od učiteljice plavanja Neje, opravili zadnje testiranje za delfinčke, zadnjič obiskali obalo, nabrali školjke in pomahali Kopru v slovo. Petek je dan za objem.

4. dan:

Po dopoldanskem plavanju in vodnih igrah so najbolj pogumni skočili še v hladno morje. Tisti malo manj pogumni pa so ustvarili sliko iz naravnih materialov, ki so jih našli na obali. Ob obali smo se sprehodili do pristanišča, kjer smo opazovali razkladanje kontejnerjev. Kupili smo še zadnje spominke in se odpravili v hotel na večerjo. Po večerji pa še malo zabave.

3. dan:

Po plavanju so se otroci in mentorici odpravili v Piran, kjer so si ogledali Akvarij Piran in obzidje.

1. in 2. dan: