Potuj z nami okoli sveta-1.dan

Kljub počitnicam, na naši šoli poteka tabor za mlajše učence “Potuj z nami okoli sveta”.
Danes, prvi dan tabora, so učenci spoznali sosednjo državo Hrvaško, si izdelali ladjice in posladkali z domačo bajadero.

Zaključna proslava

Zadnji šolski dan v tem šolskem letu smo zaključili s proslavo, na kater smo se poklonili naši državi ob njenem prazniku in podelili zaslužena priznanja. Vendar pa: NEKAJ DRŽI KOT PRIBITO: JUHUHU, POČITNICE SO TU!!! Več si lahko ogledate v galeriji.

Branje pod krošnjami

Še zadnjič v tem šolskem letu smo se pod krošnjami zbrali z našimi otroci z vrtca, kjer nam je Mara Bunderla prebrala pravljico Kako se naučimo spoštovati naravo s kravo Marjetico.

Slovo devetošolcev

V sredo, 15. 6. 2022, so naši devetošolci še zadnjič stopili skozi osnovnošolska vrata. Njihova osnovnošolska pot se je končala.

Našim devetošolcem želimo še naprej veliko uspehov in vse dobro v življenju.