Obvestilo za učence in starše

OBJAVA REZULTATOV IN VPOGLEDI V NALOGE NPZ PREKO SPLETNEGA PORTALA

Obveščamo, da bo seznanitev z dosežki NPZ in hkrati dostop do ovrednotenih preizkusov (v pdf obliki), kakor tudi možnost izpisa dosežkov potekala preko spletnega portala http://npz.ric.si :

za 9. razred – od torka , 1. junija 2021 od 8. ure do četrtka 4. junija 2021 do 12. ure

za 6. razred – od ponedeljka, 7. junija 2021 od 8. ure do četrtka 10. junija 2021 do 12. ure

STARŠI PO DOGOVORU: Starši boste imeli na šoli možnost vpogleda v naloge NPZ z dotičnimi učitelji in hkrati možnost poizvedbe v primeru morebitnih odkritih napak pri vrednotenju nalog in sicer:

Ker imate starši možnost vpogleda preko spletnega portala/interneta, opažamo, da posledično ni velikega interesa za vpoglede na šoli.

V primeru interesa bi Vas zato prosili, če predhodno naročite svoj obisk na telefonsko številko 02 559 80 10 in se dogovorite za uro. Najava obiska po telefonu se opravi en dan pred dnevom obiska in sicer v času od 8.00 do 14. ure.