Dragi starši!

Pri vodenju evidenc o vzgojno-izobraževalnem delu na šoli uporabljamo program Lo.Polis. Sestavni del programa je tudi portal za starše, ki se je v lanskem šolskem letu temeljito posodobil. Geslo za dostop do portala dobite v šoli. Če ste geslo prejeli že v preteklih letih, je le-to še vedno veljavno. Starši učencev 1. razredov boste gesla dobili po mailu ali sms-u. Če ste geslo pozabili, na spletni strani lopolis.si v okencu za prijavo kliknite na možnost Ste pozabili geslo? Če gesla za portal nimate, kontaktirajte šolo (kontaktni e-naslov ali telefon), da vam pripravimo up. ime in geslo.

Vsi starši, ki imate uporabniško ime in geslo, lahko na portalu Lo.Polis koristite brezplačen dostop do vsebin – Lo.Polis START paket.

Vsebine v brezplačnem dostopu (START paketu):

• pregled urnika, dogodkov in nadomeščanj,
  • pregled sporočil in komunikacija z razrednikom in šolo,
  • prijava in odjava prehrane,
  • prijava na jutranje varstvo, podaljšano bivanje, interesne dejavnosti,
  • prijava na obvezne in neobvezne izbirne predmete,
  • prijava na izpite (za SŠ).

Po želji se lahko starši na portalu naročite na plačljiv dostop do vsebin – Lo.Polis PRO paket. Lo.Polis PRO paket je potrebno naročiti vsako leto na novo. Cena dostopa do PRO paketa za šolsko leto 21/22 je za enega otroka 26 € oz. 42 € za dva ali več otrok.

V plačljivem dostopu (PRO paketu) so vse vsebine iz START paketa in dodatno še:

• redovalnica s številčnimi ali opisnimi ocenami,
  • napovedana ocenjevanja znanja,
  • koledar šolskih obveznosti prikazan za dan, teden ali mesec,
  • obveščanje o izostankih, ocenah, sodelovanju pri pouku na mail ali sms.