Pozdravljeni,

pošiljam nekaj za skomine, da boste videli, kako lepo se imamo. Otroci so super, učiteljice tudi 🙂

Prvi dan smo popoldne preživeli v naravi in sicer smo se učili zakuriti ogenj s kresilnikom in suhimi vejicami. Da pa lahko preživiš, je dobro če poznaš še nekaj užitni gob.

Zvečer smo uživali pri skrivnostni astronomiji, na koncu smo pogledali še skozi teleskop. Pred tem pa sta naš duo “Žabla” pripravila presenečenje za učence iz šole, ki je z nami tukaj. Učenci s posebnimi potrebami so tudi zaplesali. Blaž in Žan pa sta bila itak carja s svojo Rožico.

Drugi dan smo se zjutraj odpravili na orientacijski tek, kjer so se morali učenci znajti v naravi samo s karto in kompasom. Popoldne pa smo imeli predstavitev opreme gasilskih vozil. Učenci so se lahko tudi preizkusili v vlogi gasilcev ter žrtve. Skratka, sirena je zakon.

SLIKE

Sandra in ostali