Na zaključni prireditvi Zmagovalci čistih zob se je v Gledališču Park Murska Sobota zbralo več kot 450 učencev iz zmagovalnih razredov sodelujočih šol. Tiste učence, ki so si v tem šolskem letu najbolj pridno in skrbno čistili zobe, so presenetili z gledališko predstavo, ki jo je odigral Knedl in nastopom Boštjana Nipiča, bolj znanega pod imenom Nipke.

Pod okriljem Zdravstvenega doma Murska Sobota (ZDMS) poteka akcija Zmagovalci čistih zob, ki jo podpira tudi Ministrstvo za zdravje in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada. V letošnjem šolskem letu je sodelovalo 17 osnovnih šol in osem podružnic iz dvanajstih občin, ki jih pokriva ZD MS. Naloga učencev od 1. do 5. razreda je bila, da si pridno in skrbno umivajo zobke. Uspešnost le-tega sta preverjali medicinski sestri Andreja Kos in Maja Koudila.

Učenci 3. in 4. razreda so bili več kot zadovoljni, da so bili letos, kot zmagovalci šole, povabljeni na zaključno prireditev v Mursko Soboto. Po prihodu v šolo so strnili vtise.

Razredničarka Suzana Škodnik