V četrtek, 3. 12. 2015 smo imeli prireditev z naslovom Čudeži se še dogajajo. V njej so nastopali učenci OŠ Šalovci, cerkveni zbor župnije Dolenci in Markovci, Danica Prelec, Ivanka Balek ter seveda Miklavž. Franci, ki ga je igral Kevin, je bil zelo nagajiv. Imel je razmetano sobo. Spremenili so ga  angeli. Postal je priden, naredil je domačo nalogo, pomagal je Micki in ni se pretepal. Zato ga je obiskal Miklavž. Parklji pa so ostali poredni. V igri sta poleg šolskega zbora zapela še cerkvena zbora iz Dolenec in Markovec. Peli so pesmi o angelih in Miklavžu.

Prireditev je bila zelo dobra. Bila je kratka in lepa. V dvorani je bilo veliko obiskovalcev. Obiskovalci so bili navdušeni. Še posebej otroci, ki smo dobili darila.

Učenci 3. in 4. razreda

IMG_4352   IMG_4347