Spoštovani učenci in starši!

S skupnimi močmi vseh učiteljev smo vzpostavili delo na daljavo. Na ta način bomo poskušali ostati povezani na daljavo, kar pa seveda ne more nadomestiti vsakodnevnega stika v šoli. Vendar pa se zavedamo, da tako mora biti in da bomo le na ta način uspešno zmogli. Prepričani smo, da bodo starejši učenci zmogli sami, mlajši pa bodo morda potrebovali pomoč staršev in usmeritev.

Če se vam pojavijo vprašanja ali potrebujete našo pomoč, so staršem in učencem  preko e-pošte na razpolago učitelji, vodstvo šole (darja.faric-klemencic@guest.arnes.si), za tehnične nasvete pa se obrnite na učiteljico Martino Horvat (martina.horvat@guest.arnes.si).

Učitelji bodo vsak ponedeljek pripravili naloge do srede, ali pa nekateri za ves teden, katere naj učenci realizirajo skozi cel teden in si jih razporedijo po svoje. Pomembno je, da je v petek vse narejeno. Podrobnejša navodila so objavljena na spletni strani šole.

Verjamem, da bomo ta izziv skupaj uspešno premagali.

Pazite nase.

Darja Farič Klemenčič