Spoštovani starši in učenci!.

Z MIZŠ smo prejeli okrožnico v zvezi z izvajanjem vzgojno-izobraževalnega dela od 19.10.2020 do 23.10.2020 in sicer:

– zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020 v osnovnih šolah, glasbenih šolah, osnovnih šolah s prilagojenim programom, v zavodih za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami in domovih za učence s posebnimi potrebami vzgojno-izobraževalno delo izvaja prilagojeno in sicer:

• osnovne šole: učenci od 1. do vključno 5. razreda se izobražujejo v šoli, učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo; OPOMBA: Pri nas se bo  6. razred priključil izobraževanju v šoli in prisostvoval pouku skupaj s petošolci.
  • glasbene šole: pouk se izvaja na daljavo;
  • zavodi za izobraževanje otrok s posebnimi potrebami in osnovne šole s prilagojenim programom: vsi programi se izvajajo v šoli oziroma zavodu;
  • domovi za učence s posebnimi potrebami: vzgojni program se izvaja v domu.

Podrobna navodila za izvajanje pouka na daljavo (7.-9. razreda) in za izvajanje pouka v šoli (1.-6.) ste prejeli starši na vaš spletni naslov.

Darja Farič Klemenčič
ravnateljica OŠ Šalovci